Модель щелепи для ендодонтії

Імітація кореневих каналів. Зуби можна замінити після використання!

Щелепа для практики Ендо

7300
грн.
Енда щелепа призначена для відточування навичок розтину емалево-дентинної системи зуба, очищення кореневих каналів з їх подальшим пломбуванням. Кожен з 28 зубів (при достатньому зусиллі) може бути витягнутий для ознайомлення з прозорою кореневою системою зуба. Підяснева частина щелепи виготовлена з напівпрозорого матеріалу, а кореневі канали та пульпи заповнені м'яким червоним воском. Після використання зуби можуть замінити новий комплект Эндо Зубов. Призначені для роботи з наконечниками, гарячими плагерами, гутаперчею та ін.
В комплект входить:
Дві щелепи верх низ/28зубів з кореневими каналами, ясна.Виробництво: Італія
Видео демонстрация работы с челюстью
Ендодонтичне лікування зубів - це маніпуляції, що проводяться з кореневим каналом зуба. У даному відео Ви побачите, як на ендощелепі розкривають дентинно емалеву систему зуба, після чого проводять очищення каналів зуба. Далі в канал вводяться гутаперчеві штифти, їх розплавляють плагером, після чого зуб пломбується. Усі ці процедури можна провести на кожному із 28 зубів. Після використання усі зуби можна замінити на нові.

Ендо Сет

Ендоблоки 3 шт
750
грн.
Три ендо зуби з каналами
Ендо сет - це унікальна можливість попрактикувати свої Ендо навички, поза порожниною рота на кількох зубах!
Набір складається з 3-х прозорих циліндрів (різець, моляр та премоляр).
Коронки виконані із спеціального матеріалу та піддаються для роботи з наконечником.
Також коренева система виконана з червоної смоли, що дозволяє після розкриття коронки провести чистку каналів і їх пломбування.
Залиште свої контакти, та ми зателефонуємо Вам